Çalışma Saatleri
10:00-22:00

Bakırköy'de Hava
/ 19 °C

€:TL
$:TL

HABERLER

4 Nisan 2014

Etkinlikler

23 NİSAN'DA CAROUSEL'DE ÇOCUKLARA ŞENLİK VAR

23 Nisan, Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Carousel Alışveriş Merkezi'nde 4 gün boyunca keyifli etkinliklerle doyasıya eğlence ile kutlanacak.(23-24-26-27 Nisan)

Çocukların çekim merkezi olan Carousel alışveriş merkezi, düzenlediği organizasyonlar ile fark yaratmaya devam ediyor. Alışveriş ve eğlence alanında ilkleri ve yaratıcı etkinlikleri ziyaretçileri ile buluşturan Carousel’de,23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramın da birbirinden renkli, eğitici etkinlikler çocuklar için hayata geçiyor.

Milli Takım Pasta Şefi Ece Akyıldız’ın çocuklar için özel hazırladığı Kurabiye atölyesi ile çocuklar rengârenk kurabiyeler yapmayı öğrenecek. Ayrıca, 3 çocuk Şarlo İstanbul Oyuncak Müzesine Giriş Bileti kazanacak. Menar’ın eğlenceli bilim atölyesi, mental ve origami atölyesinde çocuklar yeteneklerini geliştirirken, Ünlü Karikatürist Raşit Yakalı “Karikatür Atölyesi” ile çocuklara çizim tekniklerini öğretecek. Sevimli Bando birbirinden keyifli marşlarını çalarak ailelere eğlenceli bir gün geçirtecek. Danışma bankosundan 23 nisan’da çocuklara sürpriz hediyeler dağıtılacak.23 Nisan’da Carousel yine dopdolu aktivitelerle sizi bekliyor…