Çalışma Saatleri
10:00-17:30

Bakırköy'de Hava
/ 18 °C

€:TL
$:TL

HABERLER

18 Eylül 2019

Etkinlikler

CAROUSEL 24.YAŞINI KUTLUYOR

Carousel Alışveriş ve Yaşam Merkezi kuruluşunun 24. yaşını birbirinden farklı etkinliklerle kutluyor, 24. Yıl heyecanını tüm misafirleri ile paylaşıyor…

İstanbul’un öncü alışveriş merkezlerinden Carousel Alışveriş ve Yaşam Merkezi, dinamik ve modern yüzü ile ziyaretçilerine hizmet vermeye devam ediyor. 23 – 29 Eylül 2019 tarihleri arasında Carousel; 24.yıl kutlamaları kapsamında misafirlerine, birbirinden farklı deneyimler yaşama fırsatı sunuyor.

Başarısını uluslararası platformlara taşıyarak pek çok ödüle ev sahipliği yapan, alışverişi ve eğlenceyi tek bir çatı altında toplayan Carousel Alışveriş ve Yaşam Merkezi, 24. Yıl etkinlikleri doğrultusunda gerçekleştirilecek konserler, etkinlikler ve söyleşiler tüm ziyaretçilerin buluşma noktası olacak.

Konserler, söyleşiler, yarışmalar ve daha fazlası…

23 Eylül Pazartesi günü Zumba ile başlayan olan etkinlikler, farklı yarışmalar, söyleşiler “Fenomen Anneler Carousel’de Buluşması”, “Merve Holefter, Özgün ve Soner Arıca Konserleri ile devam ediyor. Carousel 29 Eylül Pazar günü ise Giselle Tavilson”ın canlı performansı ile misafirlerine benzersiz bir deneyim yaşatacak.

Carousel 24.Yıl şerefine dönüyor

20 Eylül – 27 Eylül tarihleri arasında Carousel 24.Yıl şerefine dönen ve Carousel’de 100 TL ve üzeri alışveriş yapanlar birbirinden farklı sürpriz hediyeler kazanma fırsatı yakalıyor