Çalışma Saatleri
10:00-17:30

Bakırköy'de Hava
/ 18 °C

€:TL
$:TL

HABERLER

15 Ocak 2018

Etkinlikler

ANILAR HAYAT BULDU EN İYİ HATIRALAR ÖDÜLLE BULUŞTU

Hayattaki değerleri anların yaşattığı, mutlulukların değerini ön plana çıkartan yarışma ile yaşanan tüm anılar canlanarak ödüllendirildi.

Hatıraları ödüllendiren, hem eğlendiren hem de nostaljik bir yarışma ortamı sunan ‘Carousel’le Hatıralarım’ projesi Carousel AVM’nin ev sahipliği yapmış olduğu tüm anıları canlandırarak ödüllendirdi. 11 - 29 Aralık tarihlerinde sosyal medya üzerinden gerçekleşen yarışmada katılımcıların unutamadığı biribirinden renkli ve anlamlı birçok hikayeleri, projeye özel olarak hazırlanan internet sitesini doldurdu ve ödüllü hatıralar olabilmek için kıyasıya yarıştı.

Geçirdiği renovasyonla birlikte yeni yüzünü tanıtan Carousel AVM, yaratıcı bir projeyi daha ziyaretçileriyle buluşturdu. Hatırlanmayı bekleyen birçok anıya hayat veren ‘Carousel'le Hatıralarım’ projesine katılımcılardan kimi sevdikleriyle geçirdikleri keyifli anlarına ait fotoğrafları paylaşırken, kimi de çoğu kişinin çocukluğundaki en büyük eğlence kaynağı olan atlıkarınca alanında çekilmiş olan fotoğraflarıyla katılım sağlayarak finalistler arasına adını yazdırabilmek için yarıştılar. Yarışma sonunda oylamaya katılarak en yüksek oy alan 52 kişi belirlendi ve 13 Ocak tarihinde AVM’de gerçekleşen ödül töreninde bir araya gelerek sürpriz ödüllerle buluşturuldu. AVM’nin atlıkarınca alanında kokteyl ile başlayan törende yarışmacılar kendilerine sunulan ayrıcalıklarla eğlenirken, hikayeleri barkovizyonlu ekranda yayınlandı ve jüri tarafından ilk üç kazanan belirlendi. Finalist olmaya hak kazanan 52 yarışmacı AVM’nin simgesi olan atlıkarıncalı müzik kutusu ve sinema bileti kazanırken ilk üç kazanandan birinciye 5.000 ikinciye 2.500 üçüncüye 1.000 TL değerinde hediye çeki verildi. Ayrıca bir kişiye de jüri özel ödülü verilen yarışmada, katılımcıların hikayelerine AVM dergisinde de yer verilerek hatıraları ölümsüzleştirildi.

Yaşamımızdaki güzellikleri oluşturan birçok hatıranın varlığını hatırlatarak tazeleyen Carousel AVM, gerçekleştirdiği bu proje ile katılımcılarının AVM içerisinde yaşadıkları değerli