Çalışma Saatleri
10:00-22:00

Bakırköy'de Hava
/ 17 °C

€:TL
$:TL

HABERLER

10 Mayıs 2017

Haberler

YEPYENİ CAROUSEL'İN EN YENİ HEDİYESİ

İstanbul’un öncü ve köklü alışveriş merkezlerinden olan Carousel en son teknoloji ile yenilenerek, yepyeni bir BMW Cabrio kazanma şansı sunuyor.

Gerçekleştirdiği sayısız kampanyalar, sosyal sorumluluk projeleri ve etkinliklerle ilklere imza atan Carousel 10 Mayıs-10Temmuz Tarihleri arasında Carousel mağazalarından gün içerisinde Carocard ile tek seferde 75 TL ve üzeri alışveriş yapan misafirlerine BMW 218i Cabrio kazanma fırsatını veriyor.

Atlıkarıncasıyla ile gönüllerde taht kuran Carousel 2015 yılında başlattığı rönevasyon projesiyle tavandan-tabana, elektrik mekanik sisteminden, aydınlatmaya, atrium korkuluklardan, kolon kaplamalara, havuz ve bahçe peyzajına kadar baştan aşağı yenilendi. Asansörler,Yürüyen merdivenler en son teknoloji ile yenilenerek akıllı bina durumuna getirilen Carousel alışveriş merkezi ziyaretçilerine konforu deneyimletiyor.

Carousel ‘in 100’e yakın mağazası, seçkin restoran ve kafeleri, sinema ve oyun alanlarından yapacağınız her 75 Tl’lik alışveriş ile son model üstü açık BMW Cabrio otomobili kazanma şansını yakalayın.