Çalışma Saatleri
10:00-22:00

Bakırköy'de Hava
/ 17 °C

€:TL
$:TL

HABERLER

20 Şubat 2014

Haberler

MUDO CONCEPT İLE BİR YAZ RÜYASI

Dışarıya çıkmaya hazır mısınız? Yaşam alanlarını açık havaya taşıma zamanı. Güneşin enerjisinden, doğanın renklerinden ve natürelliğinden ilham alan Mudo Concept 2014 dış mekân koleksiyonu, yaşam alanlarınız için kusursuz yaz konseptleri yaratarak, bir yaz rüyası sunuyor.

Mudo Concept büyülü dokunuşunu dış mekânlara taşımaya devam ediyor.“Ev ve yaşam için her şey” mottosu ile ilham kaynağınız olan Mudo Concept, bu yaz da hayal ettiğiniz yaşam alanlarını gerçekleştirmek için özenle hazırladığı dış mekan koleksiyonu ile yaza merhaba diyor.

Mudo Concept, her yıl olduğu gibi bu yıl da farklı stillerdeki dış mekan koleksiyonları ile yaşayan alanlar yaratmanızı sağlıyor. Yazın vazgeçilmezi bambu ve rattan dokular, doğallığın vazgeçilmezi olarak karşımıza çıkarken; renkli ve metal parçalar modernlikten vazgeçemeyenler için yenilikçi bir dokunuş sunmaya devam ediyor.

Sıcacık yaz güneşi altında geniş ve rahat koltuklar, ergonomik şezlonglar, daybedler ve hamaklar, yaz gecelerinizi aydınlatacak en şık aydınlatmalar, yazın ruhunu yaşam alanlarınıza taşıyan dekoratif aksesuarlar ile Mudo Concept dış mekan koleksiyonu yine bambaşka. Mobilyada olduğu kadar tamamlayıcı ürünlerde de farklılığını konuşturan Mudo Concept, birbirinden farklı yüzlerce saksı modeli ile de çok iddialı.

Kusursuz bahçe keyifleri, bitmeyen balkon sefaları ve mükemmel güneşlenme alanları için Mudo Concept ile rüya gibi bir yaz sizi bekliyor.