Çalışma Saatleri
10:00-22:00

Bakırköy'de Hava
/ 21 °C

€:TL
$:TL

HABERLER

17 Şubat 2014

Kampanyalar

İLKBAHAR/YAZ KADIN 2014 KOLEKSİYONU ADIDAS'TA

Adidas, genç markası Originals’ın İlkbahar/ Yaz Kadın 2014 Koleksiyonu’nda, köklerine bağlı kalırken bir dönüşümü yansıtmayı başarıyor.

Adidas, yeni Originals İlkbahar/ Yaz Kadın 2014 Koleksiyonu ile, yazılı kurallara aldırmaksızın spor ile sokak tarzını birleştirme konusundaki ikonik şöhretini daha da güçlendiriyor. Uzun festival günleri için geliştirilen bu yaz koleksiyonu, adidas Originals’ın tarihi DNA’sından gelen ruh ve rock’n roll isyanını tasarımlarına taşıyor.

Koleksiyonda, baskılı ve premium kumaşlar yoluyla eklektik yelpaze bütünsel bir biçimde birleştiriliyor. Barselona’nın tekno topluluklarından Kuzey Amerika’nın tozlu, darmadağınık çöllerinin kargaşasına uzanan güneşte yanmış renk kombinasyonları seksi, kıvrımlı biçimleri sarsılmaz bir tavır ile vurgulanıyor.

Klasik spor parçalar ile dengelenen, hatları ortaya çıkaran feminen silüetler ile yeniden şekillendirilen ruh hali son derece hararetli. 1970’lerden 2000’li yıllara kadar pist, kort ve sahaların tarihi ikonları da adidas Originals İlkbahar/ Yaz Kadın 2014 Koleksiyonu’nda sahne alıyor.

ZX Running ürün yelpazesi 000s serisinin 25. yıldönümünü kutlarken, en beğenilen ürünleri, yüksek teknolojili kumaşlar ve gelişmiş tasarımlar ile yeniden şekillendiriliyor.

Retro tenis kortunu sokaklara taşıyan Stan Smith, yazın moda spor ayakkabısı olacak. Kortlardan gelen Stan Smith, sokaklardaki premium tenis ayakkabısı olmaya devam ediyor. Yeni Stan Smith Koleksiyonu ile bir spor klasiği selamlanırken son moda kumaşlar, renkler ve yenilikçi siluetler ile yeniden canlandırılıyor.

adidas Originals İlkbahar/ Yaz Kadın 2014 Koleksiyonu’nda ayrıca, renk ve kültürlerin canlı bir çarpışmasının yaşanacağı, Haziran ayındaki 2014 FIFA World Cup BrazilTM için tasarlanan özel seri ile renkli bir yolculuk vaat ediyor.

Adidas Originals İlkbahar/ Yaz Kadın 2014 Koleksiyonu Şubat ayı itibariyle adidas mağazaları ve yetkili adidas satıcılarında modayı yakından takip eden kadınların beğenisine sunuluyor.