Çalışma Saatleri
10:00-22:00

Bakırköy'de Hava
/ 17 °C

€:TL
$:TL

HABERLER

24 Şubat 2015

Haberler

8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ AYRICALIKLARI CAROUSEL'DE YAŞANIR

Carousel’in her köşesinde 07-08 Mart’ da birbirinden keyifli aktiviteler ziyaretçileri bekliyor. Yine bu özel günde bayanlara yönelik astroloji analizi, hint kına tasarımları, Tekin Acar kozmetik uzmanları tarafından ücretsiz makyaj uygulamaları misafirlere sunulacaktır.

Üreten eller derneği bayanların ekonomik özgürlüklerini kazanmalarına destek olabilmek adına stand kurarak, kadınların el emeği ile ürettikleri eserleri misafirlerle buluşturacaktır. Derneğin ana hedefi kadın dayanışmasını güçlendirerek, aile ekonomisine katkıda bulunmalarını ve özgüvenlerini sağlamaktır.

Carousel Alışveriş merkezi, Kadınlar için çok anlamlı ve önemli günü daima hatırlatmak ve gelecek nesillere çevre değerlerimizi yaşatabilmek adına saksıda erguvan fidesi dağıtacak. Özel saksılar içinde erguvan fideleri, doğa’nın korunması ve yeşil çevre için 50 TL’lik alışveriş yapan misafirlere hediye edilecektir. Yazar Alexandra Koryürek’in “Kandırıldık” kitabının imza günü de bugün düzenlenmektedir.

Carousel’de ayrıca bayanlar yöresel giysilerden oluşturulan standlar da ücretsiz resim çektirip, 08 mart’ın hatırasını ölümsüzleştirebilecek.

Carousel’de bayanlar, bayan olmanın ayrıcalıklarını yaşayacaklar…