Çalışma Saatleri
10:00-22:00

Bakırköy'de Hava
/ 21 °C

€:TL
$:TL

HABERLER

26 Aralık 2014

Kampanyalar

WATSONS'DA BÜYÜK YILBAŞI İNDİRİMİ BAŞLADI

Makyaj ürünleri, cilt ve yüz bakım ürünleri, saç bakım ürünleri ve parfümlerde kaçırılmayacak fırsatlar Watsons’ta. Üstelik Watsons Card’a ile Aralık ayı sonuna kadar yapacağı alışverişlerin toplamı 100 TL ve üzeri olan herkese 2015 Puan hediye!

Birbirinden çeşitli ürünleri ve uygun fiyatları ile yılbaşına özel birçok hediye seçeneği bulabileceğiniz Watsons mağazaları, yeni yılı “Büyük Yılbaşı İndirimi” ile kutluyor.

25 – 31 Aralık tarihleri arasında geçerli Büyük Yılbaşı İndirimi’nde MaxFactor ve Deborah makyaj ürünlerinde %50; Loreal Paris, Maybelline ve Alix Avien makyaj ürünlerinde %40; Sally Hansen ürünlerinde %40 ve Rimmel makyaj ürünlerinde %35 indirim bulunuyor.

Büyük Bayram İndirimi cilt ve yüz bakım ürünlerinde de büyük fırsatlar sunuyor. Loreal Paris, Nivea ve Diadermine cilt ve yüz bakım ürünlerinde %50; Garnier, Neutrogena, Olay ve Pure Beauty cilt ve yüz bakım ürünlerinde %40 indirim avantajı var.

Son dönemlerde çok tercih edilen Aussie, Toni&Guy, John Frieda saç bakım ürünleri ise %25 indirimle yılbaşı kampanyasında.

Ayrıca bir çok parfüm markası da kaçırılmayacak indirimlerle Büyük Yılbaşı İndirimi’nde yer alıyor.