Çalışma Saatleri
10:00-22:00

Bakırköy'de Hava
/ 17 °C

€:TL
$:TL

HABERLER

7 Aralık 2013

Haberler

DİNO KURU TEMİZLEME CAROUSEL'DE AÇILDI

1995 yılında kurulan Rasyonel Ltd. Şti. İstanbul, Bakırköy’de bulunan fabrikasında kuru temizleme hizmeti üretmeye başlamıştır. Rasyonel 3 markası ve 5 Şubesi ile lokal, araçları ile de tüm İstanbul’a profesyonel perakende ve toptan kuru temizleme ve yıkama, perde ve ev tekstili temizleme hizmetleri sunmaktadır.

Rasyonel verdiği tüm temizleme hizmetlerini, uluslararası standartlarla belirlenmiş kriterlere uygun ekipman ve kimyasalları kullanarak sunar. Konusunda uzman personeli, 7 aşamalı kontrol mekanizması ile işine azami hassasiyet gösterir. Yüksek kaliteli kuru temizleme ve yıkama, birinci sınıf ütüleme, kalite kontrolü, paketleme ve adrese teslim servisleri bulunmaktadır. Sektörde; hata oluşmasını engelleyici takip, kontrol ve çözüm prosedürüne sahip tek firmadır.

Rasyonel; kurumsal, standart prosedürleri ile kaliteli hizmet üreten, güven telkin eden ve 17 yılda kazandığı güveni kalıcı hale getirmek için, kalitesini, hizmet çeşitliliğini, sürekli artırma gayretinde olan bir kuruluştur.