Çalışma Saatleri
10:00-22:00

Bakırköy'de Hava
/ 14 °C

€:TL
$:TL

HABERLER

10 Kasım 2014

Etkinlikler

PERAMODA'DAN CAROUSEL'E ESKİMEYEN AVM ÖDÜLÜ

PerAModa 2014 Ödül Töreni' & Yeşilçam’da Eskimeyen 100’ler Konseptli Organizasyon'da, Alışveriş Merkezi, Perakende, Basın, Sinema Sanatçılarını ve Moda dünyasının önemli isimlerini 8 Kasım Cumartesi günü Rixos Otel’de buluşturdu.

Alışveriş merkezleri kategorisinde Carousel alışveriş merkezi eskimeyen avm kategorisinde ödülünü Engin Yıldırım, Carousel avm icra kurulu üyesi Orhan DEMİR ‘e takdim etti. Yılın Alışveriş merkezi müdürü; Hakan Elmastaş,Yılın Outlet Avm Ödülü Armonipark,Yılın Popüler avm’si Tepe Nautilius,Yılın başarılı yenileme projesi Astoria avm,Avm sektöründe duayen yönetici Osman İllez seçildi.

Görkemli gecenin açılış konuşmasını PerAModa Yönetim Kurulu Başkanı Engin Yıldırım yaptı. Geceyi, Fashion TV'nin başarılı program yapımcı ve sunucusu mimar Tülay Beşir ve ünlü sunucu, program yapımcısı Şenol İpek sundu.

2014’ün en görkemli, en keyifli, en kaliteli, en sanat dolu organizasyonunda; ödül töreni, muhteşem defileler, konserler, dans, DJ, konser gerçekleşti. Bu görkemli gecenin sanat yönetmenliğini Beste Naiboğlu yaptı.