Çalışma Saatleri
10:00-22:00

Bakırköy'de Hava
/ 17 °C

€:TL
$:TL

HABERLER

5 Kasım 2014

Kampanyalar

ÇOCUK KIYAFETİ BAĞIŞ KAMPANYASI MİGROS'TA

Ariel ve Migros, Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG) desteği ile hayata geçirilen “Çocuk Kıyafeti Bağış Kampanyası” kapsamında 10 binlerce çocuğu mutlu etmek için güçlerini birleştirdi. Artık bir gelenek halini alan “Çocuk Kıyafeti Bağış Kampanyası” süresince Migros Mağazaları’nda toplanacak giysiler, önce Ariel ile yıkanacak; ardından Toplum Gönüllüsü gençler tarafından Aralık ayından itibaren tertemiz bir şekilde ihtiyaç sahibi çocuklara ulaştırılacak.

Deterjan sektöründeki yeniliklerin öncüsü Ariel, Migros ve Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG), “Çocuk Kıyafeti Bağış Kampanyası” ile bu yıl da on binlerce çocuğu mutlu etmeye hazırlanıyor. Kampanya ile Migros ve Ariel, Türkiye’deki toplumsal dayanışma ve paylaşım geleneğini sürdürerek küçülen giysileri Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG)’un desteği ile ihtiyaç sahibi çocuklara ulaştıracak.

09 Ekim 2014 tarihinde başlayan kampanya ile müşteriler tarafından Türkiye genelindeki tüm Migros Mağazaları’na teslim edilecek çocuk kıyafetleri, kendi içlerinde yaş ve cinsiyete göre ayrıştırılacak. 30 Kasım 2014 tarihine kadar toplanan giysiler, öncelikle Ariel tarafından yıkanarak temizlenecek ve ütülenecek. Yeni gibi tertemiz bir şekilde hazırlanacak olan giysiler,daha sonra Toplum Gönüllüsü gençler tarafından Aralık ayından itibaren ihtiyaç sahibi çocuklara gönderilecek.

Siz de paylaşmak istediğiniz çocuk kıyafetlerini 30 Kasım’a kadar Migros Mağazaları’na getirin, Ariel ile yıkayıp Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG) desteği ile Toplum Gönüllüsü gençler tarafından ihtiyaç sahibi çocuklarla buluşturalım.

İlk olarak 2007 yılında başlayan “Çocuk Kıyafeti Bağış Kampanyası” çerçevesinde, bugüne kadar 160 binin üzerinde çocuk, Ariel ile yıkanmış tertemiz giysilere kavuştu. Bu yılki kampanya ile birlikte toplamda 220 binin üzerinde çocuğa ulaşılması hedefleniyor.