Çalışma Saatleri
10:00-22:00

Bakırköy'de Hava
/ 21 °C

€:TL
$:TL

HABERLER

9 Eylül 2014

Kampanyalar

U.S. POLO ASSN.’DEN ŞIK ALTERNATİFLER

Polo sporunun rahatlık ve şıklığını tasarımlarına yansıtan U.S. Polo Assn., yeni sezon kadın koleksiyonu ile serin sonbahar günleri için en sıcak ve en şık kombin alternatiflerini bir araya getiriyor.

U.S Polo Assn., modern hayatın ihtiyaçlarını düşünerek hazırladığı yeni sezon koleksiyonunda 125 yıllık mirasından gelen zarafet ve asaleti yansıtmaya devam ediyor. U.S Polo Assn., şehirli ve sportif kombin seçenekleriyle hafta sonu ya da hafta içi için bir çok alternatifi bir arada sunuyor.

Kendinden şal desenli, puantiyeli, ekose ve çiçekli denim gömleklerden, taş işlemeleriyle ışıldayan gömlek seçeneklerine kadar farklı zaman ve durumlar için keyifli seçimler yapılabiliyor. Ayrıca üst grup ürünler, U.S. Polo Assn.’nin rahatlık ve konfor duygusunu destekleyen kalıp seçenekleri ile sunulan pantolonlarıyla kombinleniyor.

Üzerine boncuklarla U.S. Polo Assn.’nin logosu ve at figürü işlenen sweatshirt’ler, şıklık ve rahatlığı ortak paydada buluşturuyor. Triko görünümlü koton üstler, denim pantolonla birlikte hafta sonu etkinliklerinizin; lima pantolonla birlikte de iş yaşamınızın keyifli yanı oluyor.